Find us on facebook

Studio Treningowo-dietetyczne: oferta

 

TRENING WPROWADZAJĄCY OBEJMUJĄCY

  • badanie składu masy ciała profesjonalnym analizatorem InBody 170 oraz pomiary antropometryczne,
  • ocena sprawności fizycznej
  • trening personalny

TRENING PERSONALNY

Profesjonalna, oparta na doświadczeniu pomoc ze strony wykwalifikowanego trenera w systemie 1:1 lub 1:2. Zadba on nie tylko o bezpieczeństwo ćwiczeń, lecz także o poprawną technikę ich wykonywania, przez co każda minuta spędzona na siłowni będzie bardziej efektywna. Trener indywidualnie dobiera rodzaj ćwiczeń, dopasowując do celu, który chcemy osiągnąć. Taka opieka jest ponadto motywacją do każdego treningu i skuteczną pomocą w zwalczaniu lenistwa. 

Regularnie kontrolujemy i analizujemy postępy, wagę i skład masy ciała podopiecznych.

FUNKCJONALNY TRENING GRUPOWY

Intensywne, efektywne 60 minutowe treningi funkcjonalne. Istotą tego treningu jest funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność w życiu codziennym. Pomaga w wykonywaniu wszystkich czynności ruchowych i jest polecany dla każdego bez względu na wiek i stan zdrowia. Bazuje na prostych ćwiczeniach poprawiając kondycję oraz zwiększając siłę. 

DIETETYK

Połączenie  aktywnego sposobu życia (ćwiczenia fitness, siłownia) ze zdrowym i zbilansowanym odżywianiem przynosi najlepsze efekty. U nas możesz skorzystać z profesjonalnych konsultacji dietetyka, ocenić aktualny stan organizmu, wykonać analizę składu ciała, a dzięki odpowiednio dobranej diecie poprawić swoje samopoczucie oraz wzmocnić efekty uzyskiwane podczas treningów fitness lub na siłowni. Nasi dietetycy to profesjonaliści, którzy osiągają wraz ze swoimi podopiecznymi doskonałe wyniki. Układając dietę biorą pod uwagę Twój wydatek energetyczny, aktywność fizyczną, płeć wiek oraz wagę docelową optymalną do prowadzonego trybu życia, wzrostu i wieku.

COFFE BAR

Treningowa strefa relaksu to miejsce w którym odzyskasz utracone podczas treningu siły i zregenerujesz organizm. Oferujemy Tobie wysokobiałkowe i energetyczne batony oraz wszelakie napoje. Spragnionych kofeiny uszczęśliwimy wyśmienitą kawą.